0216 687 08 09
Hemen Arayın

Donanım Çözümleri

Güçlü İş İstasyonları

Profesyoneller veya iş yerleri için tasarlanmış en güncel ve yüksek özellikteki mobil veya masaüstü bilgisayarlara verilen isimdir. İş istasyonları en hızlı, en fazla genişleyebilen ve en güvenilir bilgisayarlardır.
Teklif Alın

Hızlı ve Güvenli Sistemler

Büyük veri kümelerinin ve karmaşık çoklu iş parçacıklarının olduğu CAD/CAM/CAE Uygulamaları, Mimari Çizim ve Render, Mühendislik Hesaplamaları, 3D Endüstriyel Tasarım, Dijital Video ve İçerik Tasarımı, Görüntüleme ve Kayıt Sistemleri, Finansal Analiz, Müzik Prodüksiyon ve Düzenleme gibi işler sıradanın ötesinde bir güç ve performans isterler.

Detaylı Bilgi

Uzun Ömürlü Yüksek Performans

Sıradan PC’lere göre çok daha uzun ömürlüdürler ve 7/24 çalışabilecek bir altyapıya sahiplerdir. Yatırımınızın geri dönüşünü maksimum şekilde geri alırsınız. Bilgisayarınızı hem daha ucuza mal edersiniz hem de her sene yenilemekten kurtulursunuz. Sahip oldukları yüksek verimli güç üniteleri sayesinde daha az elektrik tüketirsiniz.

Detaylı Bilgi

5 yıla kadar servis garantisi

İş istasyonları 3 ila 5 yıl yerinde servis garantisi ile kullanımınıza sunulmaktadır. Herhangi bir arıza durumunda günlerce, haftalarca beklemek yerine hem birkaç gün içerisinde hem de sizin iş yerinizde parça değişim ve servis hizmeti verilmektedir. Böylece, iş akışınız olası bir bilgisayar arızası yüzünden minimum şekilde kesintiye uğramaktadır.
  • DELL İŞ İSTASYONLARI
  • HP İŞ İSTASYONLARI
  • LENOVO İŞ İSTASYONLARI

Hemen Arayın

Uzman temsilcimizden teklif yada destek talebi oluşturun.